live every day like its your lastSteve jobs
Wat ga je doen?
Pepperminds is meer dan een werkgever: we zijn een community van en voor gamechangers. Onze Peppers zijn de leiders van morgen. Werken bij Pepperminds betekent dan ook dat je ervaringen opdoet waar je de rest van je leven iets aan hebt.
Als junior content marketeer bij Pepperminds ben je verantwoordelijk voor de ontwikkeling en productie van content voor ons community platform, blog, social media, campagnes en mailings. Je blogt, vlogt, schrijft en fotografeert en weet met deze content onze Peppers én de arbeidsmarkt continu te verrassen en inspireren. Soms ga je gewoon heel simpel met je Iphone op pad, andere keren maak je content in samenwerking met trainers, onze studio of een stagiair. Je bent verantwoordelijk voor het bijhouden van onze social media kanalen (Instagram, Snapchat, Tiktok), de wekelijkse ‘Pepmail’ en de productie van campagnematerialen voor recruitment en voor interne campagnes. Ook draag je bij aan de organisatie van (online) events. Je toetst daarbij continu of de content ons merk versterkt, en aansluit bij de pijlers van onze community. Zo zorg je ervoor dat onze doelgroep begrijpt waar Pepperminds voor staat en wat het betekent om bij Pepperminds te werken.
Verantwoordelijkheden
- Zelf maken van content in de vorm van video, tekst en beeld
- Bijhouden van de social media kanalen en pepmail
- Produceren van content voor campagnes
Over jou
Je bent creatief, ondernemend en weet alles van content en social media. Of het nu om vloggen, influencers of tiktok gaat. Je snapt hoe je simpele maar mooie video’s kunt maken met je Iphone en kunt ze zelf editen. Ook begrijp je als geen ander ons Pepper DNA en je bent zelf de grootste ambassadeur van de community. Daarnaast spat het plezier er bij jou én de content vanaf. Jouw enthousiasme, positiviteit en manier van samenwerking werkt aanstekelijk bij anderen en zie je terug in de content die je creëert.
Functie eisen:
- Je bent 32-40 uur beschikbaar
- Je hebt een HBO of WO opleiding afgerond, bij voorkeur in communicatie/media
- Je hebt 1-3 jaar relevante werkervaring
- Gedreven, leergierig en energiek
#avontuur
Dat is in één woord wat je kunt verwachten als je bij Pepperminds aan de slag gaat. We dagen je uit om te groeien. Alles uit je talent te halen. Elke dag te leren van je team. We vragen je om uit je comfortzone te komen. Willen dat je (af en toe) een fout maakt. Geven je misschien meer verantwoordelijkheid dan je op dat moment prettig vindt. Ons idee is dat je daar beter van wordt, maar de organisatie als geheel ook. Dus kom erbij! Want we mogen dan graag hard werken, er valt bij ons ook veel te lachen. Goeie grappen, daar houden we van. Net als van een feestje 😊
Iets voor jou? Laat het ons weten door je motivatie en CV op te sturen. Videosollicitaties zijn uiteraard meer dan welkom.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.